Adres: Celal Bayar Cad.
Örkap İş Merkezi K:5 D:505-506

+90 224 251 77 77
ozer@inkasoft.com.tr

Pzrts - Cuma 9.00 - 19.00
Cmrts-Pzr Kapalı

Firmamız Tetra ailesine ve renk yelpazemize yeni ürünler, yepyeni renkler ekledik. Bunu yaparken de doğadan esinlendik. Renklerin terapi özelliğinden yola çıktık. Elinize aldığınızda üretmenin verdiği keyfi ve renklerin doğal terapisini hissedeceksiniz. Tetra grubumuza eklediğimiz yeni ürünlerimiz; Tetra Kış , Tetra Sonbahar ile artık klasikleşen ve moda renklerle daha da zenginleşen  Tessa Special, Tessa Simli Special ve Tessa Special Ebruli ipliklerimiz, kartelamızda  geniş yer verdiğimiz döşemelik kumaşlarla birlikte harika modellerle beğeninize sunuldu.

Minimal, sadelik, yalınlık ve geometrik şekilleri benimseyen tarz... Örgülerinize farklı bir hava katacak tasarımlarımız,  Tetra kalitleri ile ortaya çıkarıldı. Ipliğin kendine has renk ve desenleri, örgü modellerinin minimal çizgisi ile buluştu... Yerinde duramayan, hareketli, rengarenk... Çılgın renklerin uyum içindeki coşkulu dansı, parlaklığı ve mükemmel uyumu, enerjiniz ile birleşsin... Içinizdeki canlılık örgülerinizde şekil bulsun.

Yepyeni iki ürünümüz Wandess'i oluşturan diger kalitelerimiz Wool Soft Harmony ve Jeans öne çıkıyor. Renklerin harmonisinden başka bir Yolculuga çıkarıyoruz sizi.

Ipliklerin, örgülerin günlük yaşama nasıl adapte edildiğini, her ortam için şık, rahat ve özgün tarza nasıl sahip olabileceğinize dikkat çekiyoruz. Yolculugun, bir yerden bir yere varmanın keyfi ni Wool Soft Harmony’nin sizi saran rahat örgüleri ile Pashmina’nın yumuşacık dokusunun verdiği keyfi yaşayın.

Doğada, uçakta, trende veya şehrin hareketli anlarında....

FOTOĞRAFLAR